SR0805JR-7W15RL
MFR.Part #
SR0805JR-7W15RL
JLCPCB Part #
C873865
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS