SR0805JR-7W13KL
MFR.Part #
SR0805JR-7W13KL
JLCPCB Part #
C5925263
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS