SR0805JR-7T47RL
MFR.Part #
SR0805JR-7T47RL
JLCPCB Part #
C6823705
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS