SR0805JR-47820RL
MFR.Part #
SR0805JR-47820RL
JLCPCB Part #
C7084738
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS