SR0805JR-47330KL
MFR.Part #
SR0805JR-47330KL
JLCPCB Part #
C5759364
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS