SR0805JR-47200RL
MFR.Part #
SR0805JR-47200RL
JLCPCB Part #
C6234285
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS