SR0805JR-471R2L
MFR.Part #
SR0805JR-471R2L
JLCPCB Part #
C5759352
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS