SR0805JR-4713RL
MFR.Part #
SR0805JR-4713RL
JLCPCB Part #
C7084725
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS