SR0805JR-4711RL
MFR.Part #
SR0805JR-4711RL
JLCPCB Part #
C7319402
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS