SR0805JR-078K2L
MFR.Part #
SR0805JR-078K2L
JLCPCB Part #
C873856
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS