SR0805JR-0743KL
MFR.Part #
SR0805JR-0743KL
JLCPCB Part #
C7319398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS