SR0805JR-071R6L
MFR.Part #
SR0805JR-071R6L
JLCPCB Part #
C6681315
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS