SR0805JR-0715KL
MFR.Part #
SR0805JR-0715KL
JLCPCB Part #
C326877
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS