SR0805JR-0710KL
MFR.Part #
SR0805JR-0710KL
JLCPCB Part #
C873783
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS