SR0805FR-7W510RL
MFR.Part #
SR0805FR-7W510RL
JLCPCB Part #
C7084715
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS