SR0805FR-7W120RL
MFR.Part #
SR0805FR-7W120RL
JLCPCB Part #
C6681308
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS