SR0805FR-7T15RL
MFR.Part #
SR0805FR-7T15RL
JLCPCB Part #
C3947308
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS