SR0805FR-479R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0805FR-479R1L
JLCPCB Part #
C6302079
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS