SR0805FR-47820RL
MFR.Part #
SR0805FR-47820RL
JLCPCB Part #
C873770
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS