SR0805FR-4749R9L
MFR.Part #
SR0805FR-4749R9L
JLCPCB Part #
C873766
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS