SR0805FR-4733RL
MFR.Part #
SR0805FR-4733RL
JLCPCB Part #
C6234260
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS