SR0805FR-472R49L
MFR.Part #
SR0805FR-472R49L
JLCPCB Part #
C20166652
Description
-55℃~+155℃ 2.49Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS