SR0805FR-472R2L
MFR.Part #
SR0805FR-472R2L
JLCPCB Part #
C5925229
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS