SR0805FR-47220RL
MFR.Part #
SR0805FR-47220RL
JLCPCB Part #
C5759298
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS