SR0805FR-47200RL
MFR.Part #
SR0805FR-47200RL
JLCPCB Part #
C20166646
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS