SR0805FR-471K3L
MFR.Part #
SR0805FR-471K3L
JLCPCB Part #
C873762
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS