SR0805FR-4710KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0805FR-4710KL
JLCPCB Part #
C873759
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS