SR0805FR-0747RL
MFR.Part #
SR0805FR-0747RL
JLCPCB Part #
C7016420
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS