SR0805FR-07220RL
MFR.Part #
SR0805FR-07220RL
JLCPCB Part #
C7084694
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS