SR0603KR-7W560RL
MFR.Part #
SR0603KR-7W560RL
JLCPCB Part #
C4139107
Description
-55℃~+155℃ 200mW 560Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS