SR0603KR-7W2K7L
MFR.Part #
SR0603KR-7W2K7L
JLCPCB Part #
C4317000
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS