SR0603KR-7W1R1L
MFR.Part #
SR0603KR-7W1R1L
JLCPCB Part #
C4279476
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 200mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS