SR0603KR-7W1K5L
MFR.Part #
SR0603KR-7W1K5L
JLCPCB Part #
C4269601
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS