SR0603KR-7W11RL
MFR.Part #
SR0603KR-7W11RL
JLCPCB Part #
C4344425
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS