SR0603JR-7W47RL
MFR.Part #
SR0603JR-7W47RL
JLCPCB Part #
C5901270
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS