SR0603JR-7W100RL
MFR.Part #
SR0603JR-7W100RL
JLCPCB Part #
C873730
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 150V 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS