SR0603JR-7T750RL
MFR.Part #
SR0603JR-7T750RL
JLCPCB Part #
C7368850
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS