SR0603JR-072K4L
MFR.Part #
SR0603JR-072K4L
JLCPCB Part #
C20166335
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS