SR0603JR-07220RL
MFR.Part #
SR0603JR-07220RL
JLCPCB Part #
C20166330
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS