SR0603JR-071R8L
MFR.Part #
SR0603JR-071R8L
JLCPCB Part #
C7084636
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS