SR0603JR-07180RL
MFR.Part #
SR0603JR-07180RL
JLCPCB Part #
C7016313
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS