SR0603JR-07150RL
MFR.Part #
SR0603JR-07150RL
JLCPCB Part #
C6681217
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS