SR0603FR-7W8K2L
MFR.Part #
SR0603FR-7W8K2L
JLCPCB Part #
C6823570
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS