SR0603FR-7W51RL
MFR.Part #
SR0603FR-7W51RL
JLCPCB Part #
C6681214
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS