SR0603FR-7W4R7L
MFR.Part #
SR0603FR-7W4R7L
JLCPCB Part #
C326830
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS