SR0603FR-7W1K2L
MFR.Part #
SR0603FR-7W1K2L
JLCPCB Part #
C6496290
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS