SR0603FR-7T30R9L
MFR.Part #
SR0603FR-7T30R9L
JLCPCB Part #
C7318978
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS