SR0603FR-7T2R2L
MFR.Part #
SR0603FR-7T2R2L
JLCPCB Part #
C5901262
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS