SR0603FR-7T270RL
MFR.Part #
SR0603FR-7T270RL
JLCPCB Part #
C6681209
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS