SR0603FR-7T130RL
MFR.Part #
SR0603FR-7T130RL
JLCPCB Part #
C6823558
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS